İstanbul Arkadaşlık Kerem

Bazen çok mutlu olursun ve mutluluğunu paylaşmak istersin?
Hani bazen hiç tanımadığın biriyle saatlerce konuşup ne varsa paylaşmak istersin ya,
Hani seni anlayan kimse olmadığını düşünürsün ve o kadar yalnız hissedersin ki kendini ya,
İnsanların seni yargılamasından, yanlış anlamasından endişe edersin ya,
Öylesine özel, kişisel, gizli, güzel, kendine has duyguların vardır ya,
İçinde olan tüm sakladığın şeyleri birisi bilsin, bu rahatlığı yaşamalıyım istersin ya,
Kimsenin bilmediği şeyleri yaşarsın, hissedersin ve bunlarla bilinme anlaşılma isteği duyarsın ya,
Bir kişi de beni yanlış anlamadan karşılıksız dinlesin, anlasın dersin ya,
Ağlamak gelir içinden ağlayamazsın, bazen ağlarsın ve kendini çok yalnız, terkedilmiş, duyulmayan, kendini sessiz çığlıkların içinde hissedersin ya,
Bastıramadığın, hissettiğin, kurguladığın, hayal ettiğin, kabullenemediğin hislerin ve isteklerin vardır ya,
Bir kişiye zerre şüphe etmeden güvenebileyim dersin ya,
İnsanların sana deli, şizofreni, sapık, kafayı yemiş, psikolojisi bozuk, tehlikeli birisi demesinden korkarsın ve hepsini içinde tutarsın ya,

İşte tüm bunları hiçbir karşılık beklemeden sadece insan olduğun için, sen istediğin için, ruhunu seninle paylaşabilecek, onarabilecek, eşlik edebilecek, yaptıklarını ve yapmak istediklerini seninle yapabilecek, paylaşabilecek, eleştirmeyecek, uyum sağlayacak, yanlışsa istersen düzeltebilecek, düzeltmek istemiyorsan seni yargılamayacak, susarken dahi anlaşabilecek, aynı evde aynı yatakta olsan dahi sana istemediğin hiçbir şeyi yapmayacağını bilecek kadar güvenebilecek, tanışmak, sohbet etmek demenin insanın hayatını didik didik etmek demek olmadığını bilen birisiyle konuşmak istersen ben burdayım.

Ben kimim?

İnsanları; yaşları, medeni durumları, fiziksel şartları, yaşadığı ülkeyi, şehri, semti önemsemeyen, dinleri, dilleri, ırkları, düşüncelerine ve tercihlerine göre ayırt etmeyen, tamamlayıcı, bütünleyici, samimi, içten, öngörülü ve en büyük sermayesi dürüstlük ve güvenilirlik olan birisiyim.

30 yaşındayım. İstanbul’da sahil bölgesinde bir semtte yaşıyorum. Bekarım ve yalnız yaşıyorum. Özgür bir hayatım var. Zaman zaman sahil şehirlerine seyahatlerim oluyor. Hayatı derinlemesine yaşamış birisiyim. Lisans ve yüksek lisans eğitimlerimi tamamladım. Okumayı, sohbet etmeyi, ilişkileri, izlemeyi, düşünmeyi, sinemayla, psikolojiyle, parapsikoljiyle, tarihle, dinlerle, teknolojiyle, siyasetle ve yönetim bilimleriyle yakından ilgilenen ve seven birisiyim.

Kimseden maddi ve manevi bir beklentim olmadığı gibi kimseye de maddi anlamda bir destek verebilecek ultra lüks bir yaşam stadardına sahip değilim.

Bana nasıl ulaşabilirsin?

Arayabilirsin, sms atabilirsin, Whatsapp, Telegramdan, Line veya Skype’den ulaşabilirsin. Instagram’dan ulaşabilirsin. Mail bırakabilirsin.

Tel:numara kapatıldı
Skype:keremguvenben@
Mail: keremguvenben@

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir