Tanışmak ve evlenmek istiyorum

Ad Zehra Yaş 24 Cinsiyet Kadın Alışkanlıklar/Özellikler Sigara varAlkol varÇalışanAçık Nereli Sakarya Hakkında Merhaba ben Zehra , Sakarya’a yaşıyorum.Artık kendi ayaklarım üzerinde durabildiğim ve hayatımı tek başıma idame ettirebildiğim bir hayatım var.Bu hayatta iki şey benim için önemlidir.Bir dürüstlük iki samimiyet.Bu ikisi karşıdaki kişide olmalı yoksa zaten yanlış anlamayın adam değildir.
Bende işim gereği biraz insan sarrafıyım sanırım , yani iki kelam edince direk o adamda bu iki aradığım özellik var mı yokmu anlarım.Uzun lafın kısası ciddiyim ve bana gelen mesajlarda ciddiyet arıyorum.
Tanışmak ve evlenmek istiyorum.Ben sakaryalıyım diye oda olmak zorunda değil.İstanbul , izmir , Düzce yani yakın olan şehirlerdende taliplerime açığım.Tanışmak ve evlenmek isteyen erkekler kısaca kendilerinden bahsederse mesaj içerisinde , sevinirim.Sağlıcakla kalın. Medeni durum Bekar Eğitim durumu Lise Etnik köken Türk Boy 175 Vücut tipi Başlık ( ilanınız için en uygun başlık ) Tanışmak ve evlenmek istiyorum Kullanıcı adı (Buradaki kayıtlı adınız, yoksa boş bırak) Belirtilmedi. Kilo 62

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir yorum

  1. Cevapla
    Mehmet Ocak 8, 2020

    Selam nasılsın Seninle tanışmak istiyorum ciddiyim