Evlilik sitesi – Gerçek ciddi evlilik düşünenler nerede?

Evlilik , kadın ve erkeği ebedi olarak birleştiren sağlıkta ,sıkıntıda onların birarada durabilmeleri ve birbirlerine destek olabilmelerini sağlayan kutsal bir kurum olup evlilik bağı evliliğin ilk zamanlarında aşk ve sevgi ile güçlü görünse de zamanla bunu aradaki güçlü saygıya dönüştürür.

Evlilik için herkes aradığını pat diye yahut aşık olduğu insanı bulamıyor , bunun için gerçek hayatta aradığı , hayatının aşkını bulamayanlar yada buna vakti olmayanlar sanal tanıştırma , sanal evlilik sitelerinde bulmaya başladı.Bu siteler tabi islami evlilik siteleri , kamu evlilik siteleri,alevi evlilik siteleri , müslüman evlilik siteleri ,Kürd evlilik siteleri diye devam ediyor. Aradığı gerçek insanı bir umutla bu sitelerde bulacağına inanan milyonlar var diyebiliriz.Biz asıl olarak bu makale de bu sitelerden , avantajlarından ve dezavantajlarından bahsedeceğiz.

Bir sürü evlilik sitesi  var ama hangisinde şansımı denemeliyim ?

Evet , gerçekten o kadar çok evlilik sitesi var ki bunlardan hangisini deneceğinizi , hangisine güvenip kredi kartı bilgisi paylaşacağınızı , hangisinde gerçekten sahte üyelikler olmadığını elbette bilemiyorsunuz.Bunun için çok dikkat etmeniz gerekiyor.Zira evlilik umudu ile girdiğiniz bu sitelerde hem soyulur hem de hayal kırıklığı , kalp kırıklığı yaşarsınız.

Bir evlilik sitesinden beklentim ne olmalı ? Nelere dikkat etmeliyim ?

Sanal dünyada yüzlerce bu şekilde evlendirdiklerini ve tanıştırdıklarını vaad eden  web sayfası var.Bunların hemen hemen hepsi de ücretli arkadaşlık siteleri olup tamamen ücretsiz arkadaşlık sitesi olmayan neredeyse yoktur.Zira nasıl kazanacaklar ? Bu yüzden bir evlilik sitesinde bir süre bulunup , öncelikle iyi tanımaya çalışın.Gerçekten kullanıcılar sahte mi değil mi ? Burada gerçekten bulunan insanların fotoğrafları doğru mu değil mi? Size özelden gönderilen mesajları analiz edin ve sahte mesaj olup olmadığını araştırın. Arkadaşlık sitelerinde erkeklerin sayısı bir hayli fazladır bu yüzden sahte kullanıcı oluşturmaya gerek duymazlar ancak kadın profillerini iyi inceleyin ve gerçekten sahte olmadıklarına emin olun.Bir diğer husu her arkadaşlık sitesinden kullanıcıların şikayetçi olduğu bilgisi dışında kartından para çekildiğine dair durumlar.Bunun için önce herşeye emin olduktan sonra az bir miktar para yatırın  tabi sonrasında hemen site üzerinden kart bilgilerinizi rastgele değişin ve kartınızı internet alışverişlerine hemen kapatın.Böylece kendinizi garanti altına almış olursunuz.Daha sonra siteyi deneyerek ne kadar güvenilir olduğunu test edin.

Evlilik sitesi mi çöpçatan sitesi mi ?

Bir sitenin evlilik sitesi mi yahut çöpçatan yani partner bulucu site olduğuna emin olun.Eğer çok fazla emin olamıyorsanız evlilik sitesine kayıt olmayın yahut kullanmayın bile.

Nasıl bir evlilik sitesi seçmeliyim ?

Evlilik siteleri alevi evlilik siteleri , islami evlilik siteleri , Kürd ,Çerkez, Arap evlilik siteleri yada ücretsiz evlilik siteleri diye bir çok farklı türde mevcut.Bunlardan yukarıda saydığımız güvenlik önlemlerini dikkate alarak analiz edip , üye olup daha sonra deneyebilirsiniz.

Arkadaşbul.net olarak sizlere bedava arkadaşlık hizmeti veriyoruz.Burada bedava özel mesaj gönderebilir /alabilir yahut arkadaş arayıp profillerini görebilir , kendinizde aynı şekilde açık profil olupturup kullanıcıların sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.Ayrıca bir evlilik ilanı da verebilir var olan evlilik ilanlarından ilan sahibi ile iletişime geçebilirsiniz.

Not: Bir çok insan evlilik sitelerinden şikayetçi ve şikayetvar sitesi üzerinde onlarca şikayetle dolmuş durumda.Sizlerde benzer birşeyler yaşadıysanız lütfen yorum alanından anlatın ki kullanıcılarımız bu siteleri nasıl kullanacaklarını ve neler yapmaları gerektiğini iyi bilsinler.İddia etmiş olduğunuz durumu , siteyi kullanmış ve hala bir profile sahipseniz yapın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir