Posts Tagged: Antalya arkadaşlık sitesi

Antalya Arkadaşlık Sitesi , Antalya evlilik sitesi , Antalya sohbet sitesi.Antalya dullarla tanışma sitesi. Antalya arkadaşlık ilanları , Antalya bayan arkadaş , Antalya erkek arkadaş arıyorum.Antalya arkadaş bul , Antalya sevgili bul ,Üye olmadan ve ücretsiz arkadaşlık sitesi

Ömür boyu evlilik

Slm Merhabalar Antalya’da yaşıyorum esmer ela gözlü 1.67 boyunda 45 yaşında bir erkeğim turizimciyim yaşımı hiç göstermiyorum oldukça bakımlı bir erkeğim, İyi günde kötü günde el ele sırt sırta vereceğim ömür boyu birlikte olacağım bir bayanla tanıyarak evlilik düşünüyorum sigara hariç hiç bir kötü alışkanlığım yoktur, lütfen ciddi alanlar sms atabilir çağrı atabilir veya WhatsApp dan yazabilir fakat yurtidisi kesinlikle istemiyorum dikkate alınmayacaktit Saygılarımla

Sevgi ve saygı içinde anlaşabilmek

Merhaba ben Mehmet yaş 36 bende bir bayan arkadaşla tanışmak isterim yaş olarak benden küçük veya büyük olabilir önemli olan karşılıklı olarak sevgi ve saygı içinde anlaşabilmek uzaklık benim için sorun olmaz karşılıklı olursa heryerde yaşanılır tanışmak isteyen tel –numara kapatıldı,email kullanılabilir– buyrun arayın ilk başta tel no vermek istemeyen gizli noylada arayabilirsiniz hoşcakalın.

Antalya ve Çevresi Arkadaşlık

Antalya’da yaşıyorum adım Emre. Yalnız yaşıyorum. Hayata hümanist bakan biriyimdir. Empati yapmasını bilen yeri geldiğinde heyecanlı yeri geldiğinde de gayet sakinimdir. Sevdiklerimin sonuna kadar yanında olurum. Her türlü aktiviteleri seven bir insanımdır. Bu siteye girmemin sebebi yeni yeni yüzler tanımak yani insanlarla tanışmaktır. Yalnızlıktan usandım ve eğitimli,kültürlü,kendi ile barışık, güler yüzlü ,biraz bana benzeyen ve yalnızlığını paylaşarak azaltacak düzeyli bir ilişki arıyorum.Her şey paylaşmakla güzel. Ne dersin benimle tanışmaya var mısın?

Kısa süreli ilişki arıyorum

Selam ben Sena Antalya’dan.Uzun ilişkilerden gerçekten çok sıkıldım.Çünkü her seferinde uzun ilişki yaşayıp , aynı şeyleri tekrarlayıp ayrılmak çok yorucu.Eğer uzun bir ilişki yaşıyorsanız fazla bir beklentiniz de olmamalı zira bitmiş bir ilişkiyi ayakta tutmaya çalışıyorsunuzdur.Bu yüzden artık hayatıma kısa ilişkilerle devam etme kararı aldım.Kısa ilişkiden kastım 1 günlük ilişki felan değil.Gezip tozabileceğim kafa dengi arkadaş canlısı , sempatik ve dürüst olursa en az 1 ay olmak şartıyla çıkmayı düşünüyorum.
Mesajları bekliyorum!