Posts Tagged: Konya

Olgun bayanlar dullar evliler

Ziraat müh tarim ilacı bayisiyim. Özgür yaşama karışmak yok. Yaşanan yaşandigi yerde gizemiyle kalmali saygı. Güven hassasiyet saygı dahilinde yüzümü görüp beğenerek istemenizle varım

Bayan dul sohbet arkadaşı arıyorum

Selamlar , Ben Gökhan ve Konya’da yaşıyorum.Öğretmen olduğum için burada bu görevi sürdürmekteyim.Belirttiğim gibi ben 36 yaşındayım ve başımdan bir evlilik geçti.Evlilik konusu her zaman benim için zor ve güç bir konu olmuştur boşandıktan sonra.Zira tanıdığım , sevdiğim bir insanla ömür boyu birlikte olacağımı sanıyorum ama öyle değilmiş ve çok geçmeden de bitti.Şimdi ise yanlız ve dul bir erkek olarak hayatıma devam etmekteyim.Şunu farkettim ki sadece ben değil benim gibi nice dul erkek yeryüzünde var.Bende bu durumun tadını çıkarmak istiyorum.Bu yüzden dul sohbet bayan arkadaş arıyorum.
Dul arkadaşlıktan kastım , arada bir araya gelip ordan burdan sohbet ve muhabbet etmek , ortak şeylerden bahsetmek ve iyi iki sırdaş olmak.Bu konuda benimle hemfikir olan üyelerin bana mesaj göndermesini istiyorum.İstanbul , izmir , Konya , Antalya , Adana , Diyarbakır hiç farketmez insan olsun yeter.Bu illere de seyahat ettiğim oluyor.
Whatsapp yada facebook yada instagram adresinizi de göndermeniz mümkün.Sadece sohbet edelim , kaynaşalım , arkadaş olalım.
Teşekkürler.