Posts Tagged: Samsun arkadaşlık sitesi

Hayat arkadaşımı arıyorum

Merhaba bayanlar benim ismim emre Aslen samsunluyum ist yaşıyorum 26 yaşındayım ve evlilik için burdayım ama fakat karşıma düzgün biri çıkmadı ve buraya ilan vereyim dedim. Karşıma çıkan bayan ilk önce dürüst olacak bana yalan söylemeyen evlilige sıcak bakan okumayan istanbulda yaşayan 18 ve 25 yaşları arası olgun bakımlı bayanlarla tanışmak isterim. Cep telefon numaram numara kapatılmıştır’dir tanıtıcı mesajlarınızı bekliyorum.

Ciddi evlilik için hayat arkadaşımi arıyorum sonsuza kadar

Saygilar bayanlar 55 yaşinda emekli mühendisiyim bekar ve yanlızım ciddi yurtdışından bir bayanla tanışıp evlenmek istiyorum her yerde yaşarim ülke fark etmez etnik köken fark etmez insanız saygılız herkese ben çok yanlızim çok acılar yasadım ve bu saatden sonra huzurlu mutlu son baharım olacak ciddi olgun ve mütevazi bir bayanla evlenmek istiyorum elimden tutup birlikte her yerde tek başımıza gezerek yaşamak istiyorum aradığım hanımın evi veya benim gibi emekli olan hanım olursa iyi olur saygılarimla yaş olarakn 48 ile 65 yaş arasi olur wassaptan iletişim kurmalarınızi arz ediyorum.

Tel: numara kapatıldı

Evlenmek istiyorum ciddi bayan ariyorum

Selamlar güzel ve olgun hanımlar ben 55.yaßinda emekli makina mühendisiyim bekar ve yanlızım turkey samsundayım heryerde yaşarım gelirim sadece emekli benimle evlilik amaçlı tanışıp konuşup sonbaharım olacak olgun dürust çoçuksuz yanlız olan benim gibi beraber heryerde yaşarım benim kimsem yok sayılır kizlarım evlendi tek başima yanlızım benim elimden tutacak göz yaşımı silecek muhterem bayan arkadaş arıyorum wassaptan ulaşın bana.