Merhaba , burada moderatörlerin kontrolünde her zaman güvenli bir şekilde özel bir profil oluşturarak partner arayabilir, ev arkadaşı arayabilir, kadınlar ya da erkekler hakkında sorularını sorabilirsin, rahatsız edildiğin bir başka platform konusunda eleştiride bulabilirsin. Hemen ücretsiz üye olup , bu seviyeli platforma katkıda bulunabilirsin.
0 beğenilme 0 beğenilmeme
156 kez görüntülendi
∾ Evlilik ilanları kategorisinde tarafından
tarafından düzenlendi
İslami evlilik düşüncesine nereden vardım ?
Ben 52 yaşında bir öğretmen emeklisi , kendi hayatını yaşayan hiç evlilik yapmamış bir beyim.Evlilik yapmamamın sebebi ise hayatım boyunca hep seçici olmam ve dini bakış açısı ile aradığım insanları değerlendirmem.Dinimizi gerektirdiği şekilde yaşarım ve karşımdaki insanın da böyle olmasını beklerim.Bu sığ bakış açısına sahip oldugum ya da baskıcı bir kafaya sahip oldugum anlamına gelmesin, liberal bir insanım.

Kendi evim var , kendi hayatım var, yanlızım ve bu yanlızlığımı da benimle aynı görüş ve fikirlere sahip sade, islam felfesini hayatına uygulayan 40-60 yaş aralğındaki bir kadın ile paylaşmak , ömrümüzün kalan günlerini daha huzurlu bir şekilde yaşamak istiyorum.

Benim gibi düşünen hanımefendilerin mesajlarını bekliyorum.
⚠ Bilgi (not ya da düzeltme): ciddi Evlilik, dini evlilik, müslüman evlilik,

İlgili sorular

0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap 6 kez görüntülendi
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap 35 kez görüntülendi
5 gün önce ⚊ Erkek profili kategorisinde System tarafından soruldu
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap 5 kez görüntülendi
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap 6 kez görüntülendi
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap 8 kez görüntülendi
...